Розклад семінарів

До уваги аспірантів!

Заняття з філософії будуть проводитись на платформі ZOOM.

№ п/п Заклади НАН України Дні проведення Час проведення занять Ауд. ПІБ викладача, звання
1. Інститут телекомунікації і глобального інформаційного простору; МННЦ інформаційних технологій та систем (Юнеско); Інститут теоретичної фізики Понеділок 9:00 – 12:15   д.філос.н.
КИСЕЛЬОВ М.М.
2. Інститут української мови; Центр досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки; історії України; Інститут демографії та соціальних досліджень; Інститут  мовознавства; Інститут археології; Центр іноземних мов; Інститут літератури; Інститут історії України Понеділок 10:00 – 13:15   к.філос.н.
КРИВЕЦЬ Є.В.
3. Інститут проблем матеріалознавства; надтвердих матеріалів; Фізико-технічний інститут металів та сплавів Понеділок 12:00 – 13:15   к.філос.н.
ТРУБЕНКО А.І.
4. Інститут біохімії; Інститут гідробіології; відновлювальної енергетики; Інститут харчової біотехнології та геноміки Вівторок 12:15 – 15:45   д.філос.н.
САВЕЛЬЄВА М.Ю.
5. Інститут загальної енергетики; Інститут технічної теплофізики Вівторок 9:00 – 12:15   к.філос.н.
ВІЛЬЧИНСЬКА С.В.
6. Держави і права Середа 14:00 – 17:00   к.філос.н.
СУХОДУБ Т.Д.
7. Інститут всесвітньої історії; Інститут української археографії та джерелознавства; Інститут географі; Національна бібліотека ім. В.І. Вернадського; Центр проблем морської геології, геоекології та осадового рудоутворення Середа 10:00 – 13:15   к.філос.н.
КРИВЕЦЬ Є.В.
8. Інститут фізіології ім. О.О. Богомольця Середа 9:30 – 12:45   д.філос.н.
ТАРАНОВ С.В.
9. Інститут  кібернетики;   Інститут математики Середа 11:00 – 14:15   к.філос.н.
ДРАПОГУЗ В.П.
10. Інститут  електрозварювання; Український гідрометеорологічний інститут; Інститут металофізики Середа 9:30 – 12:45   к.філос.н.
ТРУБЕНКО А.І.
11. Інститут магнетизму; Інститут механіки; Інститут проблем математичних машин і систем Середа 14:00 – 17:00   д.філос.н.
ТАРАНОВ С.В.
12. Інститут ядерних досліджень; Інститут прикладної фізики (м. Суми); Інститут геологічних наук Четвер 9:30 – 12:45   к.філос.н.
ЛІТУС І.І.
13. Інститут проблем моделювання в енергетиці; Інститут  електродинаміки Четвер 14:00 – 17:00   к.філос.н.
ВІЛЬЧИНСЬКА С.В.
14. Інститут економіки та прогнозування; Інститут економіко-правових досліджень; Інститут економіки промисловості; Інститут політичних і етнонаціональних досліджень Четвер 14:00 – 17:00   к.філос.н.
СУХОДУБ Т.Д.
15. Інститут біоорганічної хімії; Інститут хімії поверхні; Інститут органічної хімії Четвер 9:00 – 12:15   д.філос.н.
САВЕЛЬЄВА М.Ю.
16. Інститут  зоології; Інститут ботаніки; Інститут експериментальної патології, онкології, радіобіології; Інститут мікробіології та вірусології Четвер 9:30 – 12:45   к.філос.н.
ПАСЬКО І.Т.
17. Інститут загальної і неорганічної хімії; Інститут фізичної хімії; Інститут колоїдної хімії та хімії води; Інститут хімії високомолекулярних сполук; Інститут біоколоїдної хімії; Інститут сорбції та проблем ендоекології П’ятниця 10:00 – 13:15   к.філос.н.
ПАСЬКО І.Т.
18. Інститут  газу; Інститут фізики; Центр аерокосмічних досліджень Землі П’ятниця 9:30 – 12:45   к.філос.н.
ЛІТУС І.І.
19. Інститут молекулярної біології та генетики; Інститут клітинної біології і генетичної інженерії; Центр радіаційної медицини П’ятниця 10:00 – 13:15   к.філос.н.
ПАСЬКО З.О.